Dobrý den, omlouváme se ale z důvodu vysokého počtu objednávek se může dodací lhůta u některých produktů prodloužit až na 3 týdny. Jedná se hlavně o jímky SPARTAKUS. U jímky SMART 3600 byla z kapacitních důvodů dočasně pozastavena výroba a je ji možné nahradit jímkou Olympia 4000 v podobné cenové relaci.

Dotace deštovka

Kupte si u nás plastovou jímku na dešťovou vodu řady „SMART“ a získejte od nás odborný posudek v dotačním projektu „Dešťovka“ zdarma".

Jedná se pouze o službu pro koncové zákazníky ( žadatel a kupující je jedna osoba), kteří si nádrž zakoupili na eshopu www.kanalizacepraha.cz nebo na www.plastsvar.cz. Služba není pro ostatní obchodní partnery či kupující s účelem dalšího prodeje.

  • Odborný posudek pro Vás zpracujeme do 30 pracovních dnů a to v závislosti na součinnost kupujícího a to v programu 1.5.B.1 a 1.5.B.2 .
  • V případě, že kupující nespolupracuje a neposkytne řádnou součinnost a výkresovou část posudku-posudek mu nebude vydán.
  • Vydání posudku nezaručuje poskytnutí dotace ze strany SFŽP.
  • Kupující poskytne-zajistí výkresovou dokumentaci potřebnou k posudku

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení