Dobrý den, omlouváme se ale z důvodu vysokého počtu objednávek se může dodací lhůta u některých produktů prodloužit až na 3 týdny. Jedná se hlavně o jímky SPARTAKUS. U jímky SMART 3600 byla z kapacitních důvodů dočasně pozastavena výroba a je ji možné nahradit jímkou Olympia 4000 v podobné cenové relaci.

Ochranné známky a patenty

Ochranné známky

společnost Plastsvar s.r.o., užívá na základě smlouvy ochranné známky evidované a zapsané u Úřadu průmyslového vlastnictví ÚPV.

  • Ochranná známka "SMART"  (19) plastová jímka, plastová nádrž, plastový septik, plastová žumpa; (35) zprostředkovatelská činnost v oblasti obchodu a obchodních služeb s výše uvedenými výrobky ve třídě 19.

Ochranná známka SMART

  • Ochranná známka "OLYMPIA" (11) plastová jímka pro septiky, plastová nádrž na septik, plastový septik, plastová žumpa; (20) plastová jímka na vodu, plastová nádrž na vodu; (35) zprostředkovatelská činnost a marketing v oblasti obchodu a obchodních služeb s výše uvedenými výrobky ve třídě 11 a 20.

Ochranná známka OLYMPIA

  • Ochranná známka "VS ROTO" (19) vodoměrná šachta (nekovová); (35) zprostředkování obchodu s výše uvedeným výrobkem ve třídě 19, zprostředkování obchodních služeb v souvislosti s výše uvedeným výrobkem ve třídě 19, marketing v oblasti obchodu a obchodních služeb s výše uvedeným výrobkem ve třídě 19.

Ochranná známka VS ROTO

  • Ochranná známka "SPARTAKUS" v současné době máme požádáno o zapsaní ochranné známky SPARTAKUS

Věstník UPV Ochranná známka SPARTAKUS

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení